Жіночі стрижкиЗмінити стрижку – найбільш простий спосіб змінити себе. Удачно підібрана стрижка здатна вселити у Вас впевненість та додати шарму .

Хто з нас не мріє про ідеальну стрижку – модну і стильну, що приховує наші маленькі недоліки і акцентує увагу на численні гідності!

На жаль, стрижка – не вбрання, примірявши яке, і, переконавшись в тому, що воно не доЖіночі стрижки лиця, можна просто-напросто відкласти в сторону. Але бажання привертати увагу і подобатися, розвинене в нас настільки сильно, що ми рідко зупиняємося перед самими сміливими експериментами.

На щастя, сучасні тенденції настільки різноманітні та демократичні, що будь-яЖіночі стрижкика жінка може вибрати те, що підійде саме їй і при цьому буде стильною і красивою. Повірте, довге волосся або коротке, пряме або хвилясте – з усім цим багатством зараз можна жити і бути популярною! Але головна вимога до модних стрижок – шик і об’єм. Ваше волосся повинно бути природним і злегка недбалим, ніби його потріпало теплим літнім вітром. Крім панування прямого волосся, в моді залишаються і локони. Але, знову ж таки локони з легкою “недбалістю”, а не ті сильно налаковані, які виглядають абсолютно “неживими”.

І накінець, три основних правила, при виконанні яких, Ваша стрижка завжди буде привабливою (звичайно ж, після вибору хорошого перукаря, якими і є майстри нашого салону:

Намагайтеся не забувати і таку приказку: “Якщо у жінки неакуратна укладка- її не врятує навіть саме розкішне плаття”

Жіночі стрижки
08.04.10