Справжня вечірня зачіска повинна бути твором мистецтва, але в той же час – частиною, що гармонійно вливається в загальний образ.

Правильна вечірня зачіска може призвести «ефект пластичної операції», тобто відволіче увагу від тих ділянок облич, які видають вік або мають дефекти, і навпаки, підкреслить Ваші найбільш виграшні риси. Кожна вечірня зачіска по-своєму унікальна, важливо лише зробити правильний вибір.

Зачіска вечірня

Вечірні зачіски за складністю зазвичай перевершують повсякденні. Для них важливо художнє виконання, краса, а не зручність і комфортність адже розраховані вони на нетривалий час. В залежності від призначення вечірні зачіски можна поділити на такі групи:

  • Вечірні зачіски для випускного балу. Вони не повинні бути складними. Потрібно враховувати, що бал починається з урочистого зібрання та триває досить довго. Ці зачіски відрізняються легкістю і витонченістю.
  • Вечірні зачіски для великих свят не просто нарядні – їх мета привернути до себе увагу оточуючих.
  • Вечірні зачіски для домашньої урочистості доречні помірні по складності, з недорогими прикрасами.
  • Вечірні зачіски для офіційних, ділових зустрічей повинні мати акуратну, лаконічну, сувору форму. Форма зачіски повинна бути простою та елегантною. Дуже добре в цьому випадку виглядає коротка стрижка, не доречні екстравагантна зачіска і яскравий макіяж.
  • Вечірні зачіски для шоу-показів відрізняються особливою екстравагантністю. Елементи, рішення і декор, що застосовуються в цих моделях, несуть в собі самі яскраві елементи перспективної моди.
  • Ціна: від 80 до 250 грн

08.04.10