Зачіски креативнаКреативна стрижка – це не тільки ультрамодне явище, але і ніжний догляд за волоссям. Вам потрібна зачіска, що не потребує укладання – саме така технологія стрижек практикується в сучасному перукарському мистецтві. Ви можете повернути «на місце» свою укладку просто помивши голову і «тряхнувши» волоссям! Ви будете насолоджуватися своєю новою стрижкою не менше 5 тижнів!

Креативні стрижки умовно класифікують на «носібельні» і «подіумні». Перед тим, як вибрати подіумний варіант, спробуйте визначити, скільки часу ви будете носити цю стрижку і чи готові ви до ускладнень, які вона здатна викликати.

Креативні стрижки можуть мати найрізноманітніші форми, об’єми. Вони часто поєднують Зачіска креативнапрядки різної довжини і фарбування. Разом з довгим волоссям на голові можуть з’явитися й виголені зони. Ступінчасті, рвана чілка, незвичайні косички, часом навіть картини з волосся – неповний перелік доступних креативних стрижек.

Однак навіть найяскравіша, креативна стрижка, з фарбуванням або без нього, не повинна виглядати “сама по собі”, як часто виходить, якщо вона виконується в розриві від зовнішнього вигляду і способу життя клієнта. Креативна стрижка – це, перш за все, спосіб підкреслити індивідуальність. Зараз немає категоричного поняття: «це модно» або «це носять абсолютно всі». Якщо людині личить якась стрижка або укладка – вона її і носить. Індивідуальність – це тенденція, яка буде лише прогресувати.

Ціна: від 80 до 250 грн

08.04.10