Ділова зачіска передбачає використання достатньої кількості укладочних засобів, які фіксують форму і страхують від непередбачуваної розтріпанності, а значить, незапланованого хаосу в роботі. На щастя, сьогодні засоби для укладання насичені корисними речовинами, які доглядають за волоссям протягом робочого дня.

Зачіска ділова

Варто віддати перевагу класичним діловим стрижкам, таким, як суворе неградуроване каре, боб, короткі акуратні стрижки, які є повсякденними для працівників бюро перекладів Київ. Можна придумати стрижку-трансформер, яка вдень на роботі «поводить» себе по-діловому, а ввечері або на вихідних легко видозмінюється в романтичну або авангардну. Подібні перетворення дуже легко виконуються за допомогою сучасних укладочних засобів. Наприклад, твердий віск днем утримує волосся в гладкій зачісці, а ввечері, за допомогою декількох рухів руки підіймає прядки в озорну зачіску. Головне – виключити недбалість, хаотичність і розтріпанність – одним словом, творчу недбалість.

При підборі стрижки враховується також її пропорції по відношенню до фігури і, звичайно, природна фактура волосся. Бажано, щоб стрижка була виконана настільки чітко і правильно, щоб укладання займало мінімум часу.

Ціна: від 80 до 250 грн

08.04.10