Колір волосся

Напевно, кожні з нас хоч раз у житті хотілось змінити імідж. А що може бути краще за фарбування волосся? З правильно підібраним кольором ви можете зробити риси свого облич більш м’якими, очі виразніші, а колір шкіри здоровіший.

Багато жінок, які вирішили пофарбувати волосся зіштовхуються з проблемою вибору кольору. Я завжди відвідую цей салон краси у Львові, де мені радять колір волосся. Для початку головне визначитись з так званою кольоровою гамою вашої зовнішності, будь то весна, літо, осінь чи зима.

Весна – це теплий відтінок. Його власниць характеризують світлі очі, світлий колір обличчя та натуральний колі волосся від світлого до шатену. Для цього типу найкраще підійдуть будь які теплі відтінки або темно-рудий колір.

Що ж стосується літа, то для нього характерні світлі очі, світлий колір волосся, проте шкіра має прохолодний відтінок. У цьому випадку слід обирати світлі прохолодні відтінки, такі як платиновий блонд.

Осінь – теплий контрастний кольоротип. Найчастіше жінки-осінь мають волосся темних відтінків та шкіру теплого відтінку (золотисту чи жовту). Для таких жінок найкраще підійдуть теплі темні кольори починаючи з шоколадного та закінчуючи чорним.

Останній тип – зима, характерний для жінок з яскравими очами, дуже світлим або ж, навпаки, дуже темним кольором обличчя та натуральним темним кольором волосся. Для цього типу слід уникати всіх відтінків блонду. Найкраще у цьому разі підійдуть холодні темні кольори або темно-русий.

Звичайно, це все тільки поради і у кожному правилі бувають виключення, проте правильно вибравши свій тип ви з легкістю знайдете «свій» колір.

03.02.11