Художній розписСеред досить простих способів декору нігтів можна назвати звичайний манікюр, який, у свою чергу, має декілька видів. «Американський» характеризується соковитими і яскравими кольорами, які наносяться на довгі нігті закругленої форми. «Іспанський» – багатошаровим накладенням різних лаків, кольорових і прозорих. Звичайно ж, не виходить з моди французький манікюр, ідеально відповідний під будь-яку подію і урочистість Останнім часом набуває популярності і так званий «фан френч» – різновид, при якому кінчик нігтя і остання його частина кольорові.

Але окремої уваги, звичайно ж, заслуговують малюнки на нігтях. На сьогодні широко застосовуються декілька видів.

Художній розпис нігтів

Вважається найбільш поширеною технологією в нігтьовому дизайні. І популярність її обумовлена не лише простотою виконання, але і універсальністю. Майстер манікюру наносить малюнок водно-акриловими фарбами, поверх заздалегідь нафарбованих нігтів. Для цього процесу фахівець застосовує професійні інструменти: пензлі, голки, палички. Тут все залежить лише від уміння і фантазії фахівця, що виконує узори.

Художній розписХудожній розпис дає можливість відображувати на нігтях будь-який малюнок. Відповідно до індивідуальних побажань, майстер нейл-арту може додати в дизайн фольгу, мережива, сухоцвіття, пісок, камінці і т.д.. Але на цьому список не закінчується! Професіонали своєї справи здатні укріпити під шаром прозорого лаку засушені пелюстки уподобаних вами кольорів, дрібних комах, наприклад, маленьких павуків, що особливо сподобається молодим і сміливим дівчатам.

Малюнок на нігті виходить плоским і гладким, виглядає дуже елегантно і цікаво. А головне, художній розпис дуже зручний: вашим рухам не заважатимуть випинаючі деталі декору.

08.04.10