На сьогоднішній день стрижка одна з найпопулярніших послуг у салоні краси. Можна відзначити, що більшість видів зачісок тримають по популярності перше місце в 21-му столітті, є найбільш затребуваними жіночими зачісками, які були понад популярні на початку 20-го века.
У теперішній час однією з найбільш затребуваних зачісок є серед милих жінок є, як не дивно коротка стрижка «Їжачок», яка до недавнього часу вважалася суто чоловічою.
З кожним днем з’являється все більше різноманітних зачісок. Через це стає все складніше вибрати найкращу зачіску дівчині, яка природно хоче виглядати карколомно завдяки практичною укладанні. Основним чинником у виборі підходящої зачіски є довжина волосся, потім тип волосся, типаж обличчя і постаті. Так само вибір стрижки залежить від уподобань кожної людини, а саме, дуже ефектно виглядає, коли стрижка з читається з нанесеним макіяжем, з сукнею, аксесуарами, з характером і способом життя.
Вибір зачіски – це ціле мистецтво в якому не кожному дано добре розбиратися, але для цього існують салони краси, де Вам підберуть все необхідне для створення неповторного образу.

14.01.11