В основі масажу Тай-Дзи закладено точковий принцип, в якому застосовуються спеціально розігріті трав’яні мішечки, тобто відбувається термічний вплив на масажну зону.
Ця методика була розроблена Шанхайською школою і спрямована на досягнення гармонії внутрішнього стану людини, досягнення глибокого релаксування та зняття стресу. Важко переоцінити цілющі властивості, які дарує нам тібетський масаж. Адже за допомогою такого масажу активізуються захисні сили організму, відновлюється життєвий тонус, покращується обмін речовин та мікроциркуляція крові, відновлюються трофічні процеси шкіри, підвищується тонус м’язів, а організм насичується неймовірною кількістю корисних макро- та мікроелементів.
Під час масажу Тай-Дзи, Ви отримаєте не лише фізичне задоволення, а й принесете чималу користь своїй шкірі та всьому організму в цілому. Адже під час цієї процедури шкіра звільняється від відмерлого шару епідермісу, покращується функція сальних та потових залоз, шкіра набуває еластичності та пружності.
Унікальне поєднання ароматерапії з лікувальними масажними техніками, включаючи масаж обличчя, долонь та стоп дозволяє боротися з нервовим і фізичним виснаженням, стресом, зниженням працездатності. Тай-Дзи чудово знімає напругу, допомагає позбутися надмірної ваги, попереджає болі в спині та сприятливо діє на ЦНС.
Завдяки різким змінам температури під час точкового дотику мішечків відбувається подразнення рецепторів, що сприяє зменшенню болю, знімаючи спазм судин та мускулатури. Таким чином, лікувальний ефект тібетського масажу значно посилюється завдяки тепловому впливу та цілющим властивостям трав.

13.01.11