З появою татуажу обличчя більше треба турбуватися, що ваш макіяж може „попливти”. Навіть найстійкіша косметика під впливом спеки починає танути. Помада розпливатися, олівець та туш для очей починають текти. А так хочеться виглядати природно та красиво. Тут на допомогу прийде татуаж обличчя.
В повсякденному житті велику роль відіграють брови. Правильна форма брів допоможе скоректувати обличчя, розширити його або звузити, погляд стає більш виразним, створюють наївний або суворий погляд.
На жаль, не всі мають саме ту форму брів, яка підходить до типу обличчя. Вони можуть бути рідкими, блідими, мати не чіткий контур. Тому тату аж брів займає найважливіше місце в косметології.
Є дві техніки нанесення татуажу брів – „волосок до волоска” та „м’яке розтушовування”. Ці дві техніки створюють ефект натуральних брів, які виглядають природними при близькому розгляді.
Татуаж брів виконується без знеболення. Перші 2-3 дні брови виглядають яскравими, потім брови становляться більш природними. Татуаж брів зберігається до двох років.

04.02.11