Тайський масаж дуже відрізняється від європейського тим, що він поєднує енергетичний рівень з скручуванням, надавлюванням та розтягуванням шкіри. Iснує дуже багато видів тайського масажу.Різновиди масажу охоплюють все тіло людини від голови до ніг.
Для людей які ведуть спокійне, малорухливе життя ідеально підходить традиційний тайський масаж, він підвищує тонус м’язів, сприяє пожвавленню нервових клітин.
Для людей, які слідкують за своїм тілом є антицелюлітний тайський масаж, який виконується за допомогою крему або масла, в області живота та стегон масаж покращує циркуляці крові. Техніка виконання масажу сприяє виведенню шлаків та підвищує тонус вен.
Для людей, які страждають частими головними болями є масаж голови та шиї, він покращує волосяний покрів, покращує ріст волосся та відновлює кровопостачання.
Є ще багато видів тайського масажу направленого на покращення стану людини та його самопочуття. Застосовуються різні допоміжні засоби такі як: суміши трав на основі ароматичних масел, інгаляції, розігріваючі мазі та інше. Кожна людина занурившись у цей чудовий світ тайського масажу все не зможе утриматись від спокуси пройти цю процедуру ще раз!

03.02.11