Акуратні, модного відтінку нігтики — це необхідна складова іміджу сучасної, доглянутої жінки. Але часто манікюр радує свою власницю не так довго, як би їй того хотілося. Як же подовжити стійкість манікюру? Запорука успіху — у правильному нанесенні лаку.

По-перше, перед тим, як розпочати процедуру покриття ваших «кігтиків» лаком, злегка протріть нігтьову пластину ватним тампоном, змоченим у засобі для зняття лаку. Це знежирить нігті, а отже плівочка лаку лягатиме рівніше і триматиметься міцніше.

По-друге, обов’язково використовуйте так звану «базу» — спеціальну основу під лак. Якщо на нігтях є нерівності, то підберіть основу-ріджфілер (від англ. ridge — «виступ» та fill — «наповнювати»). Такий засіб створений спеціально для вирівнювання поверхні нігтів, заповнення борозен і маскування дефектів.

Тепер можна наносити ваш улюблений декоративний лак. І тут стане в пригоді третя порада: краще нанести два-три тонких шари лаку, аніж один густий. Не турбуйтеся, якщо перший шар ляже нерівно чи недостатньо щільно. Наступний шар приховає ці недоліки. Між нанесенням робіть перерву на кілька хвилин, щоб кожен шар лаку достатньо просохнув.

Манікюр практично готовий. Залишився останній штрих — скористайтесь спеціальним верхнім покриттям, «топом». Це не тільки прискорить висихання лаку, а й надовго закріпить кольорову плівочку на ваших нігтях та додасть глянцевого блиску.

Усього декілька простих секретів — і ваші руки довго залишатимуться чарівливо яскравими й привабливими. Адже хороший манікюр — це візитівка жінки.

13.01.11