Шкіра обличчя ніжна і вразлива від природи. Водночас, порівняно з іншими ділянками тіла, вона є найменш захищеною від впливу зовнішнього середовища. Саме тому шкіра обличчя, яка найбільш яскраво презентує нашу зовнішність, потребує особливого догляду.

Професійний косметологічний догляд передбачає визначення типу шкіри обличчя, індивідуальний підбір відповідних косметологічних засобів та процедур тощо.
Визначити тип шкіри допоможе консультація кваліфікованого спеціаліста, або ж спеціальна система комп’ютерної діагностики.

Наступним етапом в організації правильного ефективного догляду за шкірою є підбір засобів, які б ідеально підходили для її типу, віку та індивідуальним особливостям.

Спектр косметологічних процедур для інтенсивного впливу на шкіру включає такі види: мезотерапія, хіромасаж, фотоомолодження, мікрострумова терапія, кріогенні процедури, різноманітні пілінги.

Варто памятати, що найкращі результати професійний косметологічний догляд за шкірою обличчя дає у комплексі з ретельним доглядом у домашніх умовах.

11.02.11