Iн’єкційна контурна пластика – це медична процедура, яка проводитися з дотриманням всіх правил антисептики. Через тонку голку під зморшку вводиться наповнююча речовина – біогель (філер). Ця речовина підводить над зморшкою шкіру, розгладжує її. Існують наповнювачі, що розсмоктуються (тимчасові) і не розсмоктуються(постійні). Перевагою наповнювачів, що розсмоктуються, є те, що гіалуронова кислота, що входить в їх склад, є для шкіри джерелом води.

Окрім розгладження зморшки, ця речовина включається в процес утворення свого колагену, який забезпечує шкірі необхідний тонус і еластичність. Якість шкіри після введення наповнювачів, що розсмоктуються, ставати краще. Постійні наповнювачі просто заповнюють бракуючий під зморшкою об’єм тканин. Позитивного впливу на якість шкіри вони не роблять. процедура введення наповнювача не вимагає анестезії. Ін’єкція виконується якнайтоншою голкою в поверхневі шари шкіри.

Після процедури, що займає декілька хвилин, можуть наголошуватися невелике почервоніння шкіри, набряклість в місці введення препарату. Ці явища зникають декілька годин.

03.02.11