Красива зачіска – це візитівка кожної людини, а особливо жінки. Виявляється, що мистецтво не лише у вмінні гарно закрутити чи заколоти волосся, а й у виборі зачіски, яка буде відповідати конкретній події чи ситуації. Від доречності зачіски залежить думка про вас оточуючих людей, адже, погодьтесь, людина, яка приходить працювати за станком чи швейною машинкою з пишною і розцяцькованою зачіскою, виглядає дивно.
Зверніть увагу, що для офісної роботи найкраще підійде зачіска, яка максимально ховає довжину волосся і прилягає до голови. Такі ж зачіски будуть доречними і для роботи з різними апаратами та машинами. Під час походу в світські місця і на вечірки можна вибрати пишну, вишукану зачіску і прикрасити її додатковими елементами, що будуть доречними до вашого одягу. Коли ви просто відпочиваєте, зустрічаєтесь з друзями чи коханою людиною, постарайтесь бути максимально природними. У цьому випадку вам підійде просто акуратно заколоте волосся чи ніжна укладка.
Зачіска є яскравим прикладом характеру і охайності людини, тому на неї часто звертають увагу роботодавці та представники протилежної статі, тому рекомендуємо ніколи не ставитись до свого волосся легковажно, адже здорове і красиве волосся – це початок успішної зачіски.

14.01.11