Пірсінг – один з наймодніших напрямків у сфері прикраси обличчя і тіла. Це спосіб підкреслити свою винятковість та оригінальність.
Пірсінг – незвично і спокусливо.

Все про пірсінг

ПірсінгЯкими лише сюрпризами не дивує нас мода. Ви, звичайно ж, помітили, що на вулицях міста все частіше стали з’являтися молоді люди з сережками, і не лише у вухах. Але це – “квіточки”. Можливо, незабаром наша молодь пуститься навздогін західній моді. І тоді, може трапитися, станеться головне захоплення юних пірсингом “що прикрашає” не лише ніздрі, брови, пупок, але і самі інтимні місця як у чоловіків, так і у жінок.

Проколювання різних частин тіла і втягання в місця проколу кілець, сережок і інших прикрас – ще не стало “писком сезону”, але вже і не є чимось незвичайним. Жінки і чоловіки, бабусі і дідусі вже не дивляться з жахом і вигуками, оханням і аханням на проходящих мимо молодих людей з проколеними носами, губами, бровами і іншими частинами тіла.

Процедура пірсинга досить проста: у якій-небудь частині тіла проколюється отвір, потім в нього втягається предмет. Він може бути з дерева, слонової кістки, металу, пластмаси і так далі. Або протягується нитка або невеликий стержень, на якому кріпляться, наприклад, перлини, діаманти, янтар…

ПірсінгСучасна індустрія пірсінга пропонує величезну кількість прикрас: із золота, срібла, платини або переважно хірургічної сталі (щоб уникнути алергії), у формі кілець, ланцюжків, затисків, стержнів, ниток, перлин, і голок, які вставляються, пригвинчуються і прив’язуються – гладкі або витиснені; прості або складні і комбіновані. Но помните, что иногда требуется лазерная эпиляция перед пирсингом.

Все більше і більше людей, навіть вже немолодих, цікавиться пірсінгом, деякі проколюють собі частини тіла, і, прагнучи наблизити пірсинг до повсякденних потреб, знаходять нестандартні рішення: проколюються груди, на які гордо чіпляється медаль, орден або почесний знак. На нудистському пляжі можна зустріти героя соцпраці або заслуженого прикордонника. Інколи партійні значки приколені до носа або до губи, або комсомольський значок до щоки. Такий приклад пірсинга ми почерпнули в Інтернеті, але він неправильний, тому що небезпечний. У вигляді прикрас, значки краще не використовувати, оскільки вони можуть привести до травм і інфекцій тіла.
противопоказання до пірсингу:
- при загостренні хронічного захворювання (гастрит, виразка шлунку, панкреатит, гломерулонефрит, коліт, отит, гайморит, ревматизм),
- наявності системних (червоний вовчак, системна склеродермія і ін.) і шкірних захворювань.
- захворювання псоріазом і тому подібне,
- при підвищеній температурі,
- при протромбіновому індексі (погане звернення крові).

Що потрібно пам’ятати

- ні в якому разі не слід довіряти прокол своїм знайомим, навіть якщо вони мають диплом про медичну освіту, або робити пірсинг самостійно
- не можна обробляти місце проколу спиртовими розчинами, які містять спирт або перекисьом водню. Крім випадків, коли такий підхід рекомендований фахівцем (зазвичай для обробки пупка, носа, брови рекомендують левоміцитиновий спирт).
- рекомендується використовувати лише прикраси для пірсинга, виготовлені з хірургічної сталі, титану і золота, причому прикраси із золота вставляються в свіжий прокол лише за відсутності індивідуальної непереносимості золота, в іншому випадку золоту прикрасу можна вставляти в прокол лише через пару тижнів, коли заживе рана.
- перед відвідуванням салону рекомендується поїсти, що б уникнути запаморочення голови та слабкості.

Пірсінг (робота)

Назва процедури Вартість, грн., від
вуха 20
пупка 100
носа 80
брови 80
губи 80
язика 80
08.04.10