Педикюр – це, перш за все професійний підхід по догляду за ногами, а також цілий комплекс процедур по забезпеченню здоров’я ваших ніг.

Адже Ви хочете носити відкрите взуття, демонструючи красиві доглянуті ноги, а не ступні, що розтріскалися?

Хочете забути про набряклість і відчуття втоми в ногах? Хочете ходити на пляж або відвідувати басейн, не соромлячись зняти шльопанці?

Наші ноги – це не лише засіб для пересування. Чим здоровіше наші ноги, тим здоровіший весь організм і краще наше самопочуття. Ця закономірність незаперечна. Ми піддаємо наші ноги постійній несприятливій дії тісного незручного взуття та високих каблуків. Як нам хочеться носити модне взуття – вузькі , тонкі шпильки… –бо це дійсно спокусливо. І першими страждають наші ніжки, за якими просто необхідний постійний догляд!

Педикюр

Наші спеціалісти розглядають педикюр як лікування та догляд за проблемними зонами, а також гігієнічно-естетичний догляд за стопами.


Наш салон пропонує наступні послуги:

  • класичний обрізний педикюр
  • масаж ніг
  • скраб для ніг
  • видалення мозолів
  • обробка пальців ніг
  • видалення врослих нігтів
  • парафінотерапію -процедура, при якої ноги занурюють на декілька хвилин в теплий рідкий парафін. Косметичне вживання парафіну засноване відразу на декількох його якостях. Однією з найкорисніших властивостей цього матеріалу є його велика теплоємність. Температура шкіри, що знаходиться під шаром гарячого парафіну підвищується, не більше, ніж на 1,5-2 градуси,. збільшується кількість функціонуючих капілярів, посилюються мікроциркуляція і лімфовідтік, активується робота всіх шкірних залоз. Всього за один сеанс парафінотерапія справляється з сухістю, тріщинами, почервоніннями і лущеннями. Шкіра ніг стає рівною, м’якою і гладкою. Ефект парафінотерапії помітний вже після першої ж сеансу . Після декількох сеансів парафінотерапії, ступні дорослої жінки нагадують шовковисті ніжки дитини.

Ціна: від 10 до 100 грн.

07.04.10