Ручні методи забезпечать Вам прекрасний результат і доглянутий вигляд Вашим рукам. Догляд за руками необхідний не лише з гігієнічної, але і з естетичної точки зору, як для чоловіків так і для чарівних красунь. Також важливо піклуватися не лише про шкіру рук, але і про нігті. Красиві, дбайливо оформлені і доглянуті нігті підкреслюють витонченість рук і прикрашають кожну жінку. Але для того, щоб нігті були здоровими і гладкими, необхідний систематичний догляд за ними. Немаловажну роль по догляду за руками відіграють масажі, різного виду ванночки та парафінотерапія.

Цілющі властивості парафіну відомі людству вже декілька тисяч років. Знатним давньоримським дамам робили парафінові аплікації перед початком масажу, для того, щоб розігріти і розслабити м’язи. Зараз уже парафін з успіхом використовується в естетичній косметології, причому дана процедури за декілька років набула надзвичайно широкого попиту.

Одним з основних достоїнств парафінотерапії вважається її універсальність: аплікацію можна зробити на будь-яку ділянку шкіри. Найпопулярнішою ж процедурою вважаються парафінові ванни для рук. Руки, які визнані самою уразливою частиною тіла після обличчя, відчувають на собі всю спотворюючу дію зовнішніх чинників. Саме кісті найчастіше потерпають від сухості, тріщин, почервоніння, лущень. Всього за один сеанс, парафінотерапія справляється зі всіма цими неприємними явищами. Шкіра рук стає такою рівною, м’якою і гладкою, що косметологи прозвали цю процедуру “оксамитовими ручками”.

Ефект парафінотерапії помітний після першого ж сеансу і, що важливо, зберігається трохи більше тижня. Фахівці радять доповнювати парафіновими ваннами будь-який манікюр.

Парафінотерапія
08.04.10