Кожна дівчина мріє про довгі, пухнасті, закручені вії. Але, не кожна володіє цим скарбом. І тут, як, і завжди, спеціалісти салону краси ” Мері” прийдуть Вам на допомогу.

Нарощування війДовгі і густі вії викликають захоплення. Багато хто з нас вже давно переконався на своєму гіркому досвіді, що добре розрекламована туш для вій не завжди дає такий результат, як нам обіцяли. Нам і в голову не приходить, що вії рекламних красунь насправді стають довгими і густими не за допомогою фарбування тушшю, а завдяки дещо іншій процедурі – нарощування вій. У наш час стати володаркою пухнастих вій не проблема. Зробити свій погляд таємничим, звабливим і романтичним може дозволити собі кожна красуня.

Нарощування вій – не так давно ця послуга з’явилася в арсеналі салонів краси, але вже встигла завоювати популярність у модниць. В даний час існує 2 технології нарощування – пучкове і поштучне. У нашому салоні Вам запропонують поштучне нарощування вій. Тепер можна забути про туш для вій і спокійно їхати на відпочинок, залишивши удома косметичку. З такими віями Ви можете забути про водостійку туш на відпочинку і в басейні, та і в міській метушні. У Вас залишаться зайві п’ять хвилин на вранішню каву, адже необхідність в підфарбовуванні вій відпаде сама собою. І що найголовніше, ніхто і не запідозрить Вас в “ненатуральності”. Нарощені вії виглядають дуже природно.. Напевно, ви помічали, що “термін життя” наших власних вій вагається від 3 до 4 тижнів. Тому через 3-4 тижні ваші нарощені вії вимагають корекції, так як Ваші вії мають властивість випадати і це нормальне явище. Випадає до 10 вій в день і так же швидко відростають. Може це Вас трохи здивує але на одній верхній повіці виростає до 300 вій.

Рекомендації:
Перед процедурою нарощування :

1. Демакіяж. Знімаємо косметику з вій. Навіть якщо Ви прийшли на нарощування вій без косметики, перед процедурою потрібно вмиватися. Це необхідно для того, щоб зняти жировий шар, і пил – постійний супутник міського життя.
2. Перед процедурою і після неї не завивайте вії.
3. Не можна мочити вії протягом 2-х годин після процедури.
4. Не терти сильно вії.
5. Не можна робити парові ванни для обличчя протягом 48 годин після процедури.
6. Не користуйтеся водостійкою тушшю.
7. Слід уникати попадання на вії рідини для зняття макіяжу.
8. Багато хто запитує чи можна фарбувати вії тушшю. Це питання відпадає відразу ж після процедури. Можна, але навіщо??? Сама процедура нарощування шкоди не приносить, але кожного разу, знімаючи макіяж з очей, Ви укорочуєте їм життя!
9. Чи можна ходити в сауну, баню? Можна, після 48 годин після процедури.
10. На морі це найзручніше, що лише можна придумати.

Один з найважливіших етапів цієї процедури-порада спеціаліста

Процедура самого нарощення

Перед процедурою нарощування вій майстер нашого салону краси «Мері» уважно вислухає Ваші побажання, щоб мати змогу запропонувати найбільш оптимальний для Вас варіант. А також підібрати необхідний Вам колір вій (чорний, коричневий, синій та ін.).

Існує декілька варіантів нарощування вій:

а) Зробити погляд відкритим, тобто зробити очі більш виразнішими. Особливо популярним і таким, що часто рекомендується цей вигляд нарощування є для тих дівчат, в яких є проблема “навислої верхньої повіки”, але і не тільки.

б) Зробити погляд “хитрим”, в цього вигляду нарощування вій є синонім – це нарощування вій за типом “лисячий погляд”. Воно полягає в тому, що в зовнішньому куточку очей нарощувані вії довші, ніж середня частина повіки і внутрішній куточок очей. Цей вигляд нарощування дуже підходить для дівчат з «мигдалевим» розрізом очей, тобто азіаток.

Порадившись з майстром, прийшовши до спільної думки, приступаємо до підготовчої частини нарощування вій.

3. Скільки триває нарощування вій? Почнемо з того, що процедура ця триває близько 1,5-2 годин. Проходить вона в лежачому положенні із закритими очима. І протягом всього часу нарощування клієнт не може відкрити очей.

Підготовка вій до нарощування. Для того, щоб нижні вії не заважали в процесі роботи і вони не склеїлися з верхніми віями, іншими словами щоб уникнути “замку”, майстер захищає їх спеціальним скотчем (плівкою). Після цього верхні вії знежирюються спеціальним розчином (знежирювачем).

Далі сам процес нарощування. Нарощування вій полягає в тому, що до кожної вашої вії за допомогою гіпоалергенної смоли приклеюється штучна вія. Як ця штучна вія буде приклеєна на вашу вію – це вже залежить від кваліфікації майстра. У нашому салоні це робиться на стільки професійно, що навіть при близькому розгляді ніхто не відрізнить нові вії від натуральних!!!

А що ж після? Після того, як всі вії наростили, деякий час не розплющуючи очей необхідно почекати, поки висохне смола на тих віях, які наростили в останню чергу. Це займає 3-5 хвилин. нижніх вій та закріплення їх.

Останній етап. Це зняття захисної плівки з очей.

Оцініть! Новий погляд готовий!!!

Протипоказання:

  • Підвищена чутливість очей.
  • Сльозоточивість.
  • Блефарит.

Н А Р О Щ У В А Н Н Я    В І Й

Назва процедури Вартість, грн., від
1. Нарощування по всій довжині 300
2. Корекція 170
3. Зняття вій 50

Ціни на послуги вказані тільки в рекламних цілях і не є офіційним документом. Для уточнення цін на послуги та матеріали звертайтеся до адміністраторів Салону Краси «Мері» за тел. (804494)-3-44-82
У зв’язку із зміною курсу гривні, салон залишає за собою право вносити зміни щодо цін.

08.04.10