Що тільки не використовують представниці прекрасної статі, щоб стати ще красивішими і привабливішими. Користуючись послугами майстрів з нарощування нігтів, що дозволяє не лише виправити природні недоліки, але й скорегувати і подовжити нігті, та створити імідж доглянутої та елегантної жінки.

Нарощування нігтівПроцедура нарощування нігтів відноситься до елітних і дорогих видів манікюру і щораз більше набирає популярності в нашій країні. Головне пам’ятати, що при дотриманні правил гігієни, технології і використанні фірмових матеріалів, нарощування ніколи не причинить шкоду натуральному нігтю. З появою нарощування нігтів з’явилася унікальна можливість створювати нігті дивної краси. Причому абсолютно не важно , яка довжина природних. Перекриваючи їх, наприклад, яскраво-білою пудрою, можна не лише виправити форму, але і створити ілюзію довгої нігтьової пластини, що допоможе вирішити проблему маленьких або обкушених нігтів. А в золотому, срібному або голографічному дизайні вони виглядають ще і дуже нарядно.

Якщо ви скептично відноситесь до процедури нарощування нігтів, то можна навести лише кілька із багатьох плюсів гелевих нарощених нігтів:
Ваші руки та нігті будуть завжди красивими і доглянутими.
Гель приховає дефекти ваших нігтів.
Ваша нігтева пластина буде рівною та гладкою.
Ви зможете зробити собі таку форму і дизайн нігтів, яка вам подобається.
Вам не треба буде робити класичний манікюр.
Ви зможете спокійно виконувати всю хатню роботу, оскільки нарощені нігті не бояться миття посуду, прання і прибирання.
Ви зможете заощаджувати Ваш час – догляд за нігтями займатиме у Вас лише 2 години на місяць.
Нарощування нігтів дозволяє позбутись звички гризти нігті.
Нігті не будуть жовтіти і будуть завжди мати натуральний колір.
Вам не доведеться робити манікюр перед кожною святковою подією.
Якщо ви зламаєте свій ніготь,не потрібно декілька тижнів, щоб він виріс, а гелевий ніготь можна наростити за 15 хвилин.
Ви будете почувати себе впевненою та привабливою.

Але зверніть увагу!

Нарощування нігтівМожливі проблеми, з якими стикаються після нарощування штучних нігтів, як правило, виникають внаслідок помилок, як при нарощуванні так і при знятті штучного матеріалу з натуральних нігтів. Відеооператор на весілля може й непомітити, а оточуючі помітять. Це призводить до помилкової думки, що через нарощування псуються власні нігті. Тому кожен спеціаліст повинен вміти правильно як нарощувати так знімати штучне покриття при цьому жорстко дотримуватися технології нарощування з обов’язковим використанням антисептичних засобів. Не варто робити це самому вдома, адже чудове враження після цієї дорогої процедури набагато важливіше.

Грубе підпилювання призводить не тільки до пошкодження нігтя, але й до відшарування натурального нігтя від нігтевой пластини. Тоді під нігтьову пластину можуть попасти різні грибки, біктерії та віруси, з’являються болючі відчуття, і в результаті можна втратити натуральний ніготь. Однак, під наглядом кваліфікованого спеціаліста та із застосуванням якісних матеріалів та добре продезинфікованих та стерилізованих приборів пошкодити нігтьову пластину неможливо.

Ціна: 250 грн

08.04.10