У кожної жінки, яка прагне бути привабливою, бажаною для чоловіків та впевненою у собі у будь-якій ситуації, є свій набір заходів по досягненню досконалості. Якщо не перше, то, напевне, не останнє місце в цьому переліку займає педикюр. До того ж для Справжньої жінки пора року не впливає на регулярність здійснення цієї процедури.

Існують три основні види педикюру, вибір яких залежить від мети, бажання та стану доглянутості ніг жінки на момент звернення до салону. Класичний педикюр рекомендовано жінкам, які прагнуть позбавитись врослого нігтя, мозолів або які не часто роблять цю процедуру. При цьому різновиді педикюру шкіра ніг спочатку розпарюється, а потім майстер за допомогою гостро заточених інструментів обрізує, зіскоблює відмерлий шар шкіри. Метод досить травматичний. Досвід майстра дуже важливий.

Апаратний педикюр рекомендовано жінкам з досить добре доглянутими ногами, які регулярно (не рідше, ніж 1 раз на 2-3 тижні) відвідують майстра педикюру. Процедура виконується за допомогою апарату з різними насадками. На шкіру стоп наносять дезінфікуючий розчин та засіб для пом`якшення відмерлих клітин. Метод безболісний та нетравматичний.

SPA-педикюр пропонується жінкам, які бажають поєднати користь та задоволення. Для видалення загрубілої шкіри використовують фруктові кислоти. Крім досягнення прямого призначення педикюру, цей метод передбачає елементи масажу, релаксації, використання різноманітних масок, кремів, які зволожують та омолоджують шкіру ніг.

03.02.11