В 2011 році модно буде природність. Це означає, що не треба роботи якихось чітких ліній, будь яка асиметрія буде модною. При цьому довжина волосся не має значення. Якщо привнести до будь якої зачіски якийсь модний елемент. Жінки які полюбляють усілякі прикраси дуже зрадіють тому що у цьому році актуально буде прикрашати зачіску декоративними невидимками, квітами, бантиками, намистинами, затисками і іншими аксесуарами. А зараз про ті самі модні тенденції року.

Коса з боку. Ця зачіска у вигляді коси, дуже зручна у повседневному житті та може виглядати дуже елегантно до вечірньої сукні. Оособливо модним буде заплетіння коси з боку, роблячі її трохи не дбалою.

Зачіски в стилі Бріжит Бардо. Високий начіс на маківці у цьому році буде хітом сезону. Для стильного вигляду, не потрібно сильно пригладжувати волосся, а хвостик, що залишився, можна залишити розпущеним.

Пучок на маківці: чим вище, тим модніше. Пучок або гулька при досить сильному стягненні волосся на самій верхівці – це дуже модно. Зробити цю зачіску трохи різноманітнішою можливо всілякими шпильками.

Кінський хвіст. Ця зачіска спроможна допомогти жінці бути як діловою, так і по дівчачі звабливою. Для ділової зустрічі хвіст можна зробити на потилиці. А коли ви йдете на прогулянку і хочете почуватися зручно та виглядати модно, тоді хвіст можно перенести у любий бік. Бо як вже було сказано усе асиметричне це модно!

С модной прической найти работу всегда проще!

13.02.11