Кожна жінка мріє про пружний,звабливий, з гладенькою шкірою бюст. Щоб цього досягти потрібно лише декілька годин на день приділяти увагу своєму тілу. Масаж – один із найефективніших засобів для досягнення цієї мети.

Починати масаж грудей слід з втирання в шкіру крема або масла, при цьому необхідно досягти ефекту почервоніння і почуття легкого “горіння”. Далі виконують погладжування з натисканням пальцями по бокових поверхнях грудей, далі постукування пальцями (що нагадує барабанний дріб) і поколачування ребрами долонь – рухи мають бути легкими з невеликою силою. Повторювати комплекс необхідно мінімум 3 рази. Закінчувати такий масаж слід круговими рухами, що направлені догори (мінімум 20 рухів) і вібрацією.

Рекомендується проводити масаж бюсту перед прийняттям душу (ванни), оскільки ці процедури посилюють його ефективність. На завершення, потрібно змастити шкіру грудей кремом, а безпосередньо соски та зону навколо них – маслом шипшини або обліпихи.

Також, для досягнення максимальної дієвості масажу, можна одночасно з ним використовувати й інші засоби : пілінг, гімнастику, дихальні вправи, а також змащування ароматичними оліями.

12.02.11