Масаж медовийМедовий масаж прийшов до нас із стародавнього Тибету. Метод медового масажу відноситься до різновиду рефлексотерапії і заснований на впливі на шкіру біологічно активних речовин, що містяться в бджолиному меді, спільно з механізмом дії інших видів традиційного масажу.

Мед адсорбує токсини з поверхні шкіри, віддаючи натомість біологічно активні речовини. Медовий масаж проводиться для чищення шкіри, сприяє різкому поліпшенню кровообігу в середніх і глибоких шарах шкіри і м’язових тканинах, тим самим покращенню харчування внутрішніх органів.

Шкіра після сеансу медового масажу стає гладкою, пружною, зменшуються або згладжується дрібні підшкірні уплотніння та нерівності шкіри, поліпшується настрій і загальний стан.

Курс медового масажу проводиться в кількості 10-15 сеансів, що проводяться через день.

Використовується натуральний рідкий незасахарований мед. В якості добавок можна застосовувати натуральні ефірні олії: цитрусові (апельсин, лимон, мандарин, грейпфрут), що володіють вираженою антицелюлітною і зміцнюючою шкіру дією; олія ялівцю, евкаліпту, лаванди, Петіт-грейна, м’яти – як заспокійливі та протизапальні. На 1 ст. ложку меду – 10 крапель ефірної олії або суміші олій. Масла додаються в мед безпосередньо перед проведенням масажу.

Техніка проведення медового масажу.

Кожна зона тіла масажується окремо. Наносимо мед на долоні рук і похлопуючими рухами переносимо на шкіру, частину меду залишаючи на долонях. Далі долоні міцно притискаються до тіла і різко відриваються, поступово рухи стають більш різкими і сильними. Мед повинен майже повністю вбиратися в шкіру, залишивши на поверхні тоненький шар. Потім на шкірі починає з’являтися біла маса. На початку вона виходить з пор за руками і залишається на шкірі. А потім більшість маси переходить на долоні. Час проведення процедури на одній зоні – 7-10 хвилин.

Маса на шкірі, що залишилася, змивається теплою водою м’якою губкою. Після масажу шкіру обов’язково зволожити кремом.

Перші сеанси медового масажу злегка болючі, можуть залишитися синяки, які поступово проходять без лікування.

Косметика тианде харьков – лучший вариант для тех, кто заботится о себе и отдает предпочтение качественным товарам.

08.04.10