У здоровому тілі – здоровий дух! Банально, але як вірно сказано!

Масаж апаратнийCтрунке, підтягнуте тіло – це здоров’я, легкість рухів, гарний настрій і впевненість у собі, тобто все те, без чого неможливо уявити сучасного і успішної людини.

Самий вірний спосіб бути в формі – це регулярні заняття в спортзалі і правильне харчування! Але за цими простими словами стоїть завзята щоденна праця та колосальна сила волі. Що й говорити, далеко не кожному вдається перемогти в цій боротьбі з самим собою.

Так чому б не допомогти собі, скориставшись досягненнями сучасної косметології – апаратними методиками догляду за тілом?!

Їх здатність більш сильно і глибоко впливати на тканини, у порівнянні з ручними методиками, може значно полегшити нам життя і досить швидко вирішити такі «нерозв’язані» проблеми, як целюліт, зайву вагу і набряклість.

Сьогодні можна загубитися серед новинок косметологічного обладнання, представленого на ринку. Кількість апаратів по корекції фігури, боротьбі з целюлітом, лімфодренажу просто величезна. Наші фахівці дуже ретельно відбирають все найкраще, надійне і якісне. А головний критерій нашого вибору – тривала результативність та ефективність при проведенні курсу процедур.

До того ж, догляд за тілом не обмежується лише турботою про форми та пропорції. Красиве тіло – це ще й здорова, гладка, доглянута шкіра, і тут нам вже точно не обійтися без апаратних методик.

В салоні краси Мері розробляються спеціальні комплексні програми по догляду за тілом. Вони поєднують в собі різні форми впливу на організм. Косметологи застосовують науково обгрунтоване чергування такого впливу.

Зазвичай такий комплекс складається індивідуально для кожного клієнта виходячи з його побажань, а також медичних показань.

08.04.10