Масаж антицелюлітнийСуть методу антицелюлітного масажу полягає в тому, що під дією рук масажиста клітини починають активно працювати. Руки масажиста розтирають і розминають м’язи та підшкірний жир. І цей крок веде до поступового розсмоктування фіброзного каркасу клітин, виводить з них токсини і шлаки.

Що таке целюліт? Це жирові клітини, що розрослися і затверділи. Жирові клітини, засмічені шлаками. А вже шлаки і надходять в організм ззовні, і чудово в ньому самому формуються. Наприклад, під дією стресу.

Задумайтесь, чому наші проблемні місця ми з такою любов’ю називаємо «проблемними»? Ні, не тому, що від них – усі наші труднощі і біди. А тому, що на животі, на стегнах кровообіг в першу чергу малоінтенсивний, затруднений. Внаслідок цього нерідко в місцях скупчення зайвих кілограмів і целюліта шкіра прохолодна. А антицелюлітний масаж умілими руками може абсолютно все вирішити. Він діє на підшкірно-жировий шар, змушує активізуватися обмінні процеси в жирових відкладеннях. У процесі сеансу антицелюлітного масажу температура масованих ділянок підвищується на півтора-два градуси. Кров виконує свою пряму функцію – приносить клітинам кисень і усілякі поживні речовини, а виводить – шлаки.

08.04.10