Більшість жінок роблять манікюр і педикюр в домашніх умовах, своїми власними силами. Але які інструменти і правила слід використовувати, мало хто знає…
При моделюванні ногтьової пластини не слід коритсуватися залізними пилочками, це призводить до розшарування нігтів, та зламуванню їх. Не слід підпилювати вологі нігті, підпилювати слід в одному напрямку, т.т. завжди від одного краю до іншого, при цьому не слід забувати, що пилочка повинна “йти по нігтю”, а не ніготь по пилочці. Не варто використовувати для підрізання нігтів ножиці – це також прозводить до розшарування, краще оберіть щіпці.
Інструменти для манікюру необхідно дезинфікувати перед та після використання, навіть, якщо крім вас ними ніхто не користується, в кращому випадку, при відсутності дезинфекції, ви можете інфікувати кутикулу. Манікюр слід робити не частіше одного разу на тиждень.
Якщо на нігтях ви помітили нерівності, білі плямки (їх в народі називають “цвілі нігті”) – це свідчить про те, що в організмі не вистачає вітамінів. І якщо ви почнете лікувати тільки нігті, то всьому організмові це не допоможе.
Їжте побільше овочів і фруктів і Гарного вам манікюру!

08.02.11