Останнім часом медовий масаж стає більш популярним серед населення завдяки своїм корисним властивостям. Він чудово поєднує лікувальні дії бджолиного меду та релаксуючого масажу. Але не кожному відомо, що цей метод масажу прийшов до нас з древнього Тибету. Саме там люди вперше здогадалися приймати мед не лише в їжу, але й за допомогою меду доглядати за шкірою. Цей натуральний продукт здатен оновлювати і омолоджувати. Після його використання шкіра стає дуже ніжною та гладенькою, до неї так і хочеться доторкнутися.

Мед відомий своїми лікувальними властивостями. Медовий масаж рекомендовано використовувати в якості лікувального, або профілактичного засобу. Він дуже ефективно допоможе впоратися з головним болем, порушенням сну, з всілякими психоматичними захворюваннями, гіпертонією, порушенням роботи внутрішніх органів, стане незамінним при фізичному та інтелектуальному перевантаженні, стресі.

Якщо ви плануете поновити інтерьєр дому та купити диван, зверніться в компанію ЕКМІ-меблі, що пропонує широкий вибір моделей диванів на будь-який смак.

Унікальні властивості масажу з медом значно допоможуть в корекції вашої фігури, сприяючи усуненню целюліту, виведенню токсинів, шлаків з організму, поліпшенню кровообігу. Вже після першої процедури ви неодмінно відзначити, що ваша шкіра стає більш пружною, шовковистою, покращає настрій.

Сьогодні практично кожний салон краси та spa-салон може запропонувати один із різновидів медового масажу: загальнозміцнюючий, вакуумний, протицелюлітний – обирай щодо смаку.

14.02.11