Ламінування волосся торговою маркою Paul Mitchell

Ламінування – це спеціальна абсолютно нешкідлива і дуже корисна процедура покриття поверхні волосся безбарвним фарбником для волосся на основі натуральних інгредієнтів, що не містять аміаку і перекису водню, завдяки якому воно набуває об’єму гладкості та блиску.Запитання які найбільше всього хвилюють наших клієнтівЧи не шкодить це здоров’ю волосся?

Чи не шкодить це здоров’ю волосся?

Це абсолютно нешкідлива, і дуже корисна процедура. Засіб який використовується нашим салоном для ламінування марки Paul Mitchell це безбарвний фарбник для волосся на основі натуральних інгредієнтів що не містить аміаку і перекису водню.

Наприклад, склад продукту для ламінування INK Works Clear американської марки Paul Mitchell заснований на гідролізованому пшеничному протеїні, який надає антиоксидантну дію, зволожує і живить волосся, глибоко проникає в ствол волосини, зміцнює її та надає об’єму.

Фітоекстракти римської ромашки, деревію, хмелю містять протизапальні і гормоноподібні речовини, які надають лікувальну дію волоссю, сприяють їхньому росту. На вигляд INK Works Clear є прозорою в’язкою рідиною без кольору і запаху він гіппоаллергенний і не містить консервантів. Продукт обгортає кожну волосину при цьому не склеюючи їх, заповнює собою всі нерівності в структурі волосини, тим самим запобігаючи подальшому її травмуванню.

В результаті волосся набуває еластичності і гладкості, а їх товщина та об’єм, збільшуються на 10%. Крім того, засіб забезпечує атистатичний ефект, який захищає волосся при термообробці, полегшує його укладку.

А в разі потрапляння засобу на шкіру голови, чи не перекриє це доступ кисню, як це буває із-за продуктів, що містять не якісний силікон?

В тому і річ, що мрія про продукт, що дозволяє за одну процедуру кардинально поліпшити зовнішній вигляд волосся, у перукарів зріла давно. А ось реалізація її стала можливою лише тоді, коли хіміко-технологи змогли створити повітропроникне покриття для волосся. INK Works Clear має саме таку повітропроникну формулу. А силікону, тим більше неякісного, в його складі немає.

Ціна: від 210 до 400 грн.

Як часто можна робити дану процедуру і чи є все-таки протипоказання?

Оптимальний інтервал між повторенням ламінування 3 -4 тижні. Можна, звичайно, і частіше, але в цьому немає сенсу. Дія продукту не розрахована на накопичення. Скільки як часто ви б не покривали волосся, їх діаметр збільшиться лише на 10%. Що стосується протипоказань, то в принципі їх немає. Хіба що ламінування, не рекомендується робити на волосся дуже щільне, як правило, азіатської структури внаслідок того, що вони самі по собі товсті. Додатковий об’єм в такому випадку абсолютно зайвий.

Чи допоможе ламінування при посічених кінчиках?

Кінчики волосся січуться через те, що йому не вистачає вологи, можливо і живильних речовин. Повязано це може бути як із зовнішньою агресивною дією на волосся так і з внутрішніми проблемами зі здоров’ям. Але, чим би не була викликана причина, ламінування може виступити як додатковий і незамінний засіб по догляду за таким волоссям. Якщо перед ламінуванням нанести на волосся зволожуючу маску Super-charged Moisturizer або живильну Super Strong Treatment, то це дасть волоссю додатковий догляд, надовго забезпечить їх корисними речовинами.

Чи можна робити процедуру ламінування на хімічну завивку?

Необхідно! Адже в результаті хімічної дії на волосся, якщо лише це не біозавивка, волосся втрачає еластичність і блиск. Є лише одне «но»: дуже слабкий завиток може втратити форму. Але спробувати можна: побічна дія продовжиться не більше трьох тижнів

Чи потребує ламіноване волосся додаткового догляду?

Необхідно використовувати маски і кондиціонерами та обов’язково спеціальну шампунь для ламінованого волосся.

А чому ламінування не можна зробити самостійно в домашніх умовах?

Статус професійного догляду – це зовсім не примха виробника косметики. Це необхідність, продиктована технологіями вживання продуктів, якими володіють лише фахівці. Річ у тому, що перед ламінуванням необхідно провести діагностику структури волосся підібрати оптимальні продукти для очищення і живлення, дотримати баланс вологості. Лише в цьому випадку ламінування дасть приголомшливий ефект здорового, красивого волосся, яке приваблюватиме захоплені погляди!

Ціни на послуги вказані тільки в рекламних цілях і не є офіційним документом.
Для уточнення цін на послуги та матеріали звертайтеся до адміністраторів Салону Краси «Мері» за тел. (804494)-3-44-82
У зв’язку із зміною курсу гривні, салон залишає за собою право вносити зміни щодо цін.

Ціна: від 210 до 400 грн.

07.04.10