Застосування рідкого азоту в косметології.

Кріомасаж обличчя і тіла рідким азотом.

КріомасажТерапевтичний і косметологічний ефект кріомассажа заснований на короткочасній дії холоду на тканину. Холод спочатку викликає різкий спазм судин, а потім їх розширення. За рахунок цього покращується периферичне кровопостачання і прискорюються всі обмінні процеси, завдяки чому в шкіру поступають необхідні вітаміни, амінокислоти і мікроелементи. Через 10-15 хвилин після процедури пацієнт відчуває прилив тепла до обличя – ніби в шкірі щось відкрилося і вона оживає .

Подібно до хімічного пілінгу, кріомасаж сприяє відшолушенню поверхневих шарів епідермісу і сприяє зародженню молодих здорових кліток. Але при кріомасажі цей процес проходить більш щадяще, і м’ягше. Після кріомассажа значно зменшується виділення підшкірного жиру на обличчі, яке оживаєт та стає свіжішим немов-би світиться зсередини. Крім того рідкий азот чудово доглядає шкіру і сприяє профілактиці її старінню. Азот працює самостійно, не вимагаючи додаткової допомоги ні апаратури ні дорогих препаратів.


РЕКОМЕНДАЦІЯ

  • при пониженні тургора, еластичності шкіри та при появі перших морщин.
  • при анемічній шкірі із слабким кровообігом.
  • після косметичних пластичних операцій.
  • акне,комедони.
  • при підготовці до чистки обличчя,косметичного масажу, пілінгу пацієнтів з проблемною шкірою завдяки потужній розсмоктуючій і протизапальній дії азоту.
  • шкіри схильної до прищів, рубців, порушенням її еластичності і утворення зморшок.

КРІОТЕРАПІЯ- з її допомогою можна видаляти бородавки і папіломи. У боротьбі з ними рідкий азот просто незамінний. Видалення азотом будь-якого поверхневого утворення дає хороший косметологічний результат і не залишає при цьому жодних слідів на шкірі.

08.04.10