Основною складовою нігтів є мертві клітини кератину які повільно ростуть з живого кореню. Вони відображають загальний стан здоров’я людини. Тому так необхідно мати здорові та красиві нігті.

Покращити зовнішній вигляд нігтів можливо тільки завдяки правильному догляду за ними. Бугристі, зламані та м’які нігті виглядають непривабливо, до такого вигляду їх призвело довготривале знаходження у води та миючих засобах. Для відновлення нігтів перш за все необхідно їх ізолювати від агресивних факторів – наприклад користуватися гумовими рукавичками чи наносити безбарвний лак.

Далі необхідно регулярно робити манікюр, краще всього це робити раз у тиждень. У першу чергу нігті повинні бути чистими та мати гарну форму. Їх краще підпилювати манікюрною пилочкою, а не підрізати ножицями, бо від ножиць можуть з’явитися тріщини. При підпилюванні необхідно зняти м’яку та потріскану частину нігтя та придати йому трохи квадратичну форму, тоді шкіра краще прилягатиме до нього з боків. Такий спосіб допоможе вам зберегти нігті, але краще за все довірити свої нігті фахівцям, які зроблять ваші руки красивими і привабливими.

03.02.11