Зараз вибрати зачіску та колір не становить праці. Навіть якщо у вас немає власних задумів, а змінити все-таки що-небудь хочеться, досвідчені стилісти в салоні краси Мері допоможуть вам зорієнтуватися в морі стріжек та кольорових гам.

І, звичайно ж, завжди хочеться відповідати своєму часу, модним тенденціям. Мелірування, колорування волосся, тонування волосся – почавши свій хід на початку 21-го століття залишаються хітами до сих пір.

колорування

Колорування – це фарбування волосся прядками в різні кольори з використанням одного або декількох відтінків. Сьогодні можна побачити зачіску, при створенні якої використовувалося до 18-20 відтінків. Це призвело до відмови від фарбування волосся широкими пряди. Перевага віддається тонким, ледь вгадуваним конвертаціям. В гармонії з кольором ваших очей та шкіри, а може бути, просто з вимогою Вашої душі, коротке, середнє, довге волосся стає веселіше і красивіше. Іноді процедурі колорування передує освітлення локонів – в тому випадку, якщо початковий колір волосся темний. Якщо ж волосся світле, цього не потрібно.

Ціна: від 80 до 150 грн

08.04.10