Педикюр

Педикюр – процедура догляду за ногами, яка має на увазі процес догляду за пальцями ніг, чищення, полірування, і лакування нігтів ніг, а так само, видалення мозолів.

Чи часто ми замислюємося про своїх ногах, але ж це дуже важлива частина нашого тіла, і основним виправданням своєї бездіяльності жіноча половина вважає або безглуздість самої процедури, або не здатність салону запропонувати потрібний варіант догляду за ногами, і як наслідок займаються доглядом за ногами на дому самостійно. Повірте, що і те, і інше переконання відразу ж зникне після відвідування салону, тим більше, що сучасні засоби догляду за ногами пропонують різну кількість способів педикюру.

Класичний обрізний тип педикюру – нігті обробляються спеціальними речовинами, після, порівняно тривалого замочування, щипчиками для педикюру, пилочками і грубої пемзою. Це найвідоміший і найдоступніший метод.

До необрізні методиками відноситься так званий “сухий” європейський педикюр. При використанні цього способу кутикулу не обрізають, а обробляють спеціальним кремом, який її розчиняє, не впливаючи на тонку шкірку. Далі кутикулу акуратно зрушують дерев’яною паличкою. З кожним сеансом кутикула стає тоншою. Однак, позитивний результат виходить тільки через 6-8 процедур.

Для апаратного педикюру застосовуються шліфувальні насадки для поверхні нігтів і обробки поверхні шкіри без попереднього замочування. Це найбільш безпечна і гігієнічна процедура, відмінно застосовується у випадку з сухими мозолями, натоптишами і потовщеннями нігтьової пластини. Але, так само, як і в попередньому випадку, з запущеними ногами апаратний педикюр справляється не відразу.

Особливо приваблива процедура СПА – педикюра, що припускає вирівнювання, масаж стоп і парафінотерапія, нарощування нігтів, оздоровлюючий вплив на мозолі і натоптиші за допомогою сучасної косметики на натуральних компонентах, різних скрабів, масок, лосьйонів і масел. Тобто це не тільки гігієнічний догляд за ногами, а й справжнє лікування.

10.02.11