Класична завивка підходить для нормального здорового волосся. Якщо все зроблено правильно, то форма зачіски зберігається від трьох до шести місяців. Але в будь-якому випадку волосся, що перенесло хімічну завивку, вимагає особливого, більш ретельного догляду.

Класична завивка

Якщо ви хочете збільшити обсяг волосся, то зовсім не обов’язково робити хімію по всій довжині волосся. Досить завити їх у коренів. Така завивка підходить і в тому випадку, коли кінчики волосся пошкоджені. Волосся накручують тільки у коріння, а кінці залишають необробленими.

У будь-якому випадку, обговоріть всі ці питання зі своїм перукарем. Виберіть найбільш підходящі для вашого волосся бігуді або папільоткі.

І ще одна порада. Якщо ви звикли користуватися комбінованими шампунями, тобто засобами шампунь плюс ополіскувач, які містять силікон, будьте готові до того, що ваша хімічна завивка протримається менше часу, ніж ви на це розраховували. Силікони, які відкладаються на волоссі при кожному миття, поступово распрямляют волосся і «вбивають» зачіску. Порадьтеся зі спеціалістом про те, як доглядати за волоссям після хімічної завивки.

Ціна: від 100 до 250 грн

08.04.10