У 70-х рр. минулого століття в Америці, Джеф Пінк винайшов французький манікюр. Справжні цінителі моди відразу звернули на нього увагу.

Традиційним френч-манікюром вважаються нігті з помірною довжиною (вільний край 3-4 мм), овальною формою або “лопаточкою”. Нігті забарвлюють блідо-рожевим або бежевим лаком, а вільний край виділяється білим.

Існує 2 методи створення французького манікюру. Суть першого методу полягає в тому, що вільний край нігтя фарбується білим лаком (від руки або за трафаретом). Другий метод передбачає відбілювання внутрішньої сторони нігтя спеціальним олівцем, а потім ніготь покривають прозорим лаком.

Здається, що це дуже легко, але насправді французький манікюр є одним із найскладніших. Проте все-таки френч-манікюр можливо зробити і в домашніх умовах. Спочатку потрібно ретельно попрацювати із формою нігтів, оскільки будь-яка асиметрія відразу кидатиметься в очі. Далі розпарте руки, скористайтеся засобом для пом’якшення та зрушіть кутикулу дерев’яною лопаткою. Після цього покрийте нігті лаком-основою, а потім – бежевим або прозорим блідо-рожевим лаком. Покрийте білим лаком вільний край нігтя: пензлем проведіть лінія від правого краю нігтя до середини, потім від лівого краю нігтя до середини, а потім забарвлюється те, що залишилося. Нанесіть шар закріпляючого лаку.

Можна також скористатися шаблонами, які є в наборах для французького манікюру. Також можна звернутись до майстра манікюру та зробити нарощування нігтів гелем у салоні, а можна купити в інтернет-магазині svitlady.com все необхідне та зробити чудовий манікюр самостійно. Широкий вибір наборів для гелевого нарощування, лак-гель, біо гель, пігмент для гелю – все за доступними цінами.

14.01.11