Кожна жінка хоче виглядати неповторною і неперевершеною. Експерементують з одягом, макіяжем, зачісками, кольором волосся.

До фарбування волосся слід віднестися дуже серйозно. Адже з фарбуванням волосся пов’язаний певний ризик. Кожного разу, коли Ви зважуєтесь фарбувати волосся слід зважити всі за і проти. По-перше, фарба для волосся може викликати алергічну реакцію, по-друге – зіпсувати структуру волосся, по-третє – єфект від фарбування може бути досить неочікуваним.

Якщо фарбувати волосся в домашніх умовах, то з вищевказаними проблемами можна зіштовхнутись щоразу. До того ж фарбувати самому свою голову досить таки не зручно, пофарбованим стає не лише волосся – а й шкіра голови, шия, вуха, руки та ін.

Інша справа – фарбування в салоні. Спеціалісти, які працюють в салоні зможуть рекомендувати фарбу, яка не пошкодить структуру волосся і його не доведеться довго лікувати після фарбування. Спеціалісти також професійно фарбують, перед фарбуванням проводять проби на алергічні реакції шкіри. А ще кому як не спеціалістам в салоні відомий секрет як добитись бажаного кольору?

06.02.11