Детские стрижки

Дитячі стрижки «йдуть слід у слід» за дорослою модою. Однак є тут свої обмеження. Наприклад, фарбування дітям можна робити лише після 13 років, коли шкіра голови вже здатна перенести досить агресивне вплив барвників, до складу яких входить перекис водню. З цієї ж причини хімічні завивки будь-якого ступеня хвилястості теж роблять тільки після 13 років.

Для ніжного дитячого волосся важливо використовувати щадяще барвники (а також шампуні і засоби для укладання) професійних ліній. Дитячі перукарі дуже обережно застосовують стайлінг-препарати (воски, лаки, пінки, гелі), щоб волосся залишалися здоровими і виглядали природно.

Детские стрижки

Як і дорослих, дітей укладають за допомогою щіток і гребінців, а на Новий рік, Карнавальний вечір або на день народження дитини можна побалувати, зробивши їй незабутню святкову укладання з використанням бігуді.

Існує багато варіантів зачісок «для виходу у світ».

І все ж головне завдання перукаря – постригти дитини не ультрамодно, не екстравагантно, а якісно, підкресливши овал обличчя, показати переваги та недоліки заховати так, щоб власне відображення в дзеркалі радувало маленьких красунь.

08.04.10