Як піклуватися за обличчям, зоною декольте, шиєю знають всі. Але є делікатні частинки нашого тіла, які також потребують догляду.
Наші вушка, кожа на них дуже ніжна, в ній мало сальних залоз, та вона легко подразнюється. Щоб ця частина тіла не турбувала Вас, регулярно змащуйте шкіру біля, та за вушками, зволожуючими засобами для обличчя.

Лікті та колінки також потребують щоденного догляду. Шкіра в цих частинах тіла буває грубою та сухою. Для догляду добре підійде маселко для тіла, або оливкова олія. При цьому потрібно двічі на тиждень користуватись скрабом для тіла, удаляти з ліктів відмерлу шкіру. А для колін підійде масаж щіткою, з натуральної щітини.

Треба пам’ятати і о ніжках. Шкіра між пальцями та на підошвах схильна до сухості або навіть до відшарування. Для підсилення кровообігу мийте ніжки у холодній воді, та добре обтирайте рушником всі пальчики та область між ними. Щоб запобігти сухості, робіть під час дня таку вправу, пару тенісних м’ячиків перекатуйте ступнями!

Також можна згадати шкіру у інтимних зонах, яка відрізняється ніжністю та чуттєвостю. Тому для догляда за нею, користуйтесь косметичними засобами з нейтральним pH.

13.01.11