Не дивлячись на те, що надворі зима, більшість українців вже з нетерпінням чекають літа, а також активно планують свій літній відпочинок.

І якщо тревел закордон не влаштовує вас та ваш гаманець, не впадайте у відчай – подорожування Україною може стати таким же відчайдушним та захоплюючим, а також значно бюджетнішим.

Пропонуємо вам огляд цівках подорожей, якими будете задоволені ви, ваші друзі, кохана людина і, звісно, гаманець.

  1. Сходження на Говерлу. Взимку хочеться тепла, а влітку снігу, парадоксально, але це так. А де ще можна знайти купу снігу або краєвиди, які захоплять подих? Вірно, на найвищій точні нашої неньки – горі Говерлі. Повірте, побувавши там хоча б один раз, ви захочете повернутися знову. А ці надзвичайні краєвиди залишаться у вашій пам’яті навічно. Сходження на цю гігантську гору – це ціла пригода, яка забезпечить вам не тільки цікаві враження, але й перевірить вашу витривалість. У вас обов’язково з’явиться натхнення на наступні туристичні відкриття.
  2. Відпочинок у Криму. Якщо екстремальні подорожі не для вас і ви прихильник пляжного відпочинку – гайда у Крим. Морський прибій, романтичні світанки, золотавий пісок – що ще потрібно для ідеального відпочинку? Обов’язково завітайте на Яшмовий пляж, що заходиться на мисі Фіолент. Будете у Гурзуфі, не оминіть Гурівсткі камені, а біля Ведмідь-гори насолодіться дивиною Дикого пляжу.
  3. Місто Лева. Полюбляєте затишок та вузенькі вулички,які з даху до підвалу будинків просякнуті істрією? Тоді Львів – це ваше місто! Місто – де дороги підмітались трояндами, а книгарень набагато більше, чим кав’ярень…
  4. В Україні багато цікавих та надзвичайних по-своєму міст. У краю Котляревського та галушок, у місті гоголівської містки та Диканьки – Полтаві, ви обов’язково знайдете чим себе зайняти. А афіша Полтави допоможе вам буди в курсі усіляких місцевих подій. У Донецькій області простягнулось невеличке містечко Соледар, яке порадує вас казковими палацами із солі. У Запоріжжі можна відвідати знамениту «Хортицю». І це далеко не все. Подорожуйте Україною, відкривайте для себе щось нове та захоплююче.
27.12.13