Жіноче волосся – доглянуте, здорове, приємне на дотик і з вабливим кольором – неповторна риса кожної жінки, що підкреслює її індивідуальність. У погоні за красою й модними тенденціями дами красять його, стрижуть, завивають і випрямляють. Але варто пам’ятати головний принцип – не нашкодь і підбирай тільки те, що личить саме тобі!
Природність і натуральність – головна ставка краси в цьому сезоні! Лагідні відтінки світлих тонів більш переважні аніж глибоко темні, тому приємне очам русяве волосся від золотаво-сонячного до пшеничного буде особливо актуальне. Красуням з темним волоссям не варто кидатися до крайнощів та перефарбовуватися у блондинок – теплі шоколадні кольори також зачаровують своїм шармом і відповідають віянням моди. Окремий коник модних кольорів – чорний із синім відливом, але з таким образом слід бути особливо обережною, тому що це хоча й дуже яскраво, але далеко не усім личить.
Ну й самою феєричною тенденцію кольорів волосся у новому році є рудий, насичений, життєдайний, радісний, але не менш натуральний: вогненний і червоні відтінки – муветон.

03.02.11