Біо-завивка Mossa від Green Light

Багатство жінки – здорове та доглянуте волосся.

Біозавивка«Можна надати незвичайну форму, змінити колір, але найголовніше – здоров’я волосся», – такий девіз майстрів салону краси “Мері”, що використовують в своїй роботі сучасні засоби високих технологій. Саме такою є біо-завивка, Mossa – унікальна, така, що не має аналогів – делікатна і захисна з екстрактом бамбука. З революційною системою біо-завивки Mossa волосся перестає бути проблемою. Вільні локони і зухвалі кучері сьогодні на вершині моди. Новий делікатний БІО – перманент MOSSA від Green Light із захисною дією на основі екстракту бамбука відсутність тіоглікольової кислоти, аміаку, і перекису водню створює без проблем натуральні розкішні локони, гарантує відмінний результат без руйнівної дії на структуру волосся.

БіозавивкаОсновним компонентом біо-завивки Mossa, біологічний білок цистин, аналогічний по структурі цистину, що входить до складу людського волоса. В результаті завивки волос не піддається руйнуванню, а навпаки, наповнюється білком, зміцнюється, покращує свою структуру і зовнішній вигляд. Біо-завивка може робитись на будь-яке волосся: натуральне, меліроване, знебарвлене, блочне та пошкоджене в результаті попередніх хімічних завивок і тому подібне.

Технічно нескладна процедура завивки і в результаті – прекрасний стійкий завиток терміном від 6 і більше місяців і жодної зміни кольору, повне збереження блиску волосся. Нарешті, з біо-завивкою MOSSA стало можливим здолати невпевненість в хімічній завивці, тому, що волосся залишається живим, м’яким і природним, а стійкий та слухняний завиток дозволяє отримувати всілякі стилі в зачісці.

Ціна: від 220 до 580 грн

08.04.10