Ще з давніх часів та й по наші дні люди знали лікувальні властивості масажу. Якщо оволодіти цим мистецтвом (так, саме мистецтво), можно принести багато приємних та корисних хвилин своїм близьким або, коли на це нема часу- довіритися професіоналу.

Розглянемо деякі (насправді їх дуже багато) види з них. В общем, они также помогут быстро похудеть.

Масаж для ніг: покращує кровообіг та лімфи, адже стопи це нервові закінчення усіх органів. Якщо отікають ноги або є варикоз цей масаж перший помічник. Людям, які займаються спортом він допоможе зняти втому з усього тіла.

Масаж на спині: перелічувати всі захворювання при яких він рекомендований я не стану, їх так багато. Цей вид масажу доможе навіть тим, кому потрібно восстановити пошкоджені тканини. Адже саме спина прийма на себе увесь тягар навантаження нашого тіла.

Масаж на ваших руках: відновлює здатність знов радісно працювати після великого фізичного навантаження. Є класним засобом по заживленню пошкоджених кісток, м`язів та навіть шкіри.
Є ще такі види масажу, як класичний (поєднує в собі вище згадані), спеціальний масаж для людей, які займаються спортом, дитячий масаж буде у пригоді малятам в яких є проблеми з фізичним розвитком. А жінкам, які хочуть зберігати свою шкіру красивою, без антицелюлітного масажу просто не обійтись, але бажано, щоб це робила професійна людина. Цей тип масажу поділяється на багато інших видів.

Взагалі- то кажучи, один раз спробував на собі приємні рухи масажиста, ви вже ніколи не зможете забути цих відчуттів. Отож, вперед- за новими враженнями.

07.02.11